| littlegirl85 a întrebat:

Odata ce am sters niste ID-uri de mess, sau le-am dat ignore mai pot vizualiza acele adrese?

Răspuns Câştigător
| danielalex a răspuns:

Da, pe messengeracolo in coltu din satnga sus vezi ca o sa-ti apara o lista un e iti spune mai multe tu cauta preferences, intra in preferences si acolo o sa-ti apara ignore list, funda te rog

4 răspunsuri:
| Ketamina123 a răspuns:

Intra pe mess si la ultimul grup,, Address book '' sunt ....si le poti sterge si de acolo, dar daca le stergi de acolo nu le mai gasesti.

| Ketamina123 a răspuns:

Le gasesti in grupul,, Address book'' si le poti sterge si de acolo dar dupa nu le mai gasesti

| littlegirl85 explică (pentru danielalex):

Mersi mult, mi-a fost de ajutor!

| littlegirl85 explică (pentru Ketamina123):

Multumesc!