| Edy1995 a întrebat:

Ofer Fundita! Buna, spuneti-mi va rog cateva antivrusuri care sa imi protejeze pc-ul de virusii de pe internet gen kaspersky sau norton internet security insa fara liceenta, sa il am nelimitat fara sa fiu nevoit sa platesc ceva!

7 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Daca vrei unul bun..trebuie sa platesti. daca nu downloadeaza avast
http://www.avastantivirus.ro/free-antivirus

Elianna
| Elianna a răspuns:

AVG.Este gratis si foarte bun.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt cateva programe antivirus bunicele, cum sunt avast! free, AVG free, Avira free, etc. Le poti descarca de pe site-urile oficiale si nu ai nevoie de licenta. Numai bine!

| MadalinAlin a răspuns:

Descarca Microsoft Security Essentials l-am instalat odata cu windows xp sp3 acu 2 ani si 2-3 luni si n-am avut nicio problema.
Am primit eu Microsoft Security Essential(unchimiu detine un magazin de PC reparatii si orice altceva) il am pe CD dar ti-l pot trimite pe Facebook sau Messenger.

| introduaicinumele a răspuns:

1) Il cumperi... de fapt orice program ce costa trebuie cumparat...

2) Instalezi ceva free, ce se distribuie gratuit, cum ar fi Microsoft Security Essentials: http://windows.microsoft.com/en-US/windows/products/security-essentials

| K0sti a răspuns (pentru Elianna):

Aia e impresia ta!