| anonim_4396 a întrebat:

Ok care stiti un keylogger bun pentru a sparge conturi de facebook etc.

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauta tutoriale, iti dai seama ca nimeni nu o sa-ti dea unu bun, vor doar sa te pacaleasca happy, acum depinde daca il platesti sa-ti arate, etc.

| stragery a răspuns:

Project Neptun, cumpara versiune cu 34 euro, ai acces FTP alte chesti, poti lipi de o poza key.

| NDC12 a răspuns:

All in one keylogger, doar ca asta nu e pe gratis, ai licenta free o saptamana dupa daca il vrei in continuare platesti. Cauta pe youtube tutorial, si programul il gasesti pe google.

| SasNetRomania a răspuns:

Keyloggerele se fac pe loc, nu exista unu facut anume, ti-as face eu, dar nu incurajez psihgul si furtul.
poate ajuntu la pro tv.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru SasNetRomania):

Dc sa ajungi la ProTv? nimeni nu stie ceea ce faci tu decat daca spui tu cu adevaratwinking

| SasNetRomania a răspuns (pentru anonim_4396):

Aia sa o crezi tu happy
depide ce vrea sa faca si cat de mult va tine acest "microb"
nu ai idee cat de repede dau ei de tine daca isi pun mintea happy
ceea ce face el sau vrea, este ilegal, amenda pana la 200 mil si inchisoare de la 2 la 5 aniwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru SasNetRomania):

La cate conturi de steam,origin,facebook,yahoo, sunt sparte, nu cred ca se chinuie ei, sunt o gramada de crime in tara, le arde lor de sparg conturi rolling on the floor

| SasNetRomania a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai mai mult de 15 ani? pe net se "geste" infractorul mult mai repede.
nu sti nu vorbi te rog.

| MskDesign a răspuns:

Are dreptate Sasnet! Un Keylogger macar ca ar folosi 5 milioane de ip-uri, trebuie timp dar tot se va persi persoana in cauza. Daca nu ar fi asa, cardingul ar imbogati o cramada de lume de pe net.Keyloggerul are 2 fete, va dauna ambelor parti, celui care il trimite si celui pe care il primeste.Trebuie sa va ganditi cine sunt proprietarii de la serverele ftp folosite de keylogger? Ce intentii au acestia cu datele inregistrate pe aceste servere? Succeslaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru SasNetRomania):

Eu il vreau doar ca sa sparg un cont de facebook sa citesc niste mesaje nimeni nu o sa stie ca amfacut asta laughing

| SasNetRomania a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca vrei sa te dai mare ca esti hacker in 2 zile de pe TPU nu prea ai sanse. aceasta taina se invata in 2-3-4 ani nu in 2-3 zilewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru SasNetRomania):

Sincer eu doar am nevoie sa intru pe contul de fb al unei personae si sa citesc niste mesaje

| Valean_Alex_1987 a răspuns:

Sa spargi fb e usor nu iti trebuie program, trebuie sa ii sti mailul, mailul il spargi mai usor nu conteaza cum, si dupa dai parola uitata la fb si o sa-ti trimita un link sa schimbi parola...