| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a întrebat:

Parintii mei vor sa imi cmpere un aparat foto digital.Ce firnma au aparate foto de calitate/ Cum se descarca acestea pe calculator? Voi ce intelegeti prin fotografii artistice?

Răspuns Câştigător
| Your0sweet3dream01 a răspuns:

Cele mai bune aparate foto digitale sunt produse de Canon si Nikon, in cutia in care se afla aparatul foto cand il procuri are si 2 cabluri unul pentru calculator (pentru schimb de fisiere, etc) si al doilea pentru a conecta aparatul foto la tv. Fotografiile artistice sunt de regula fotografiile profesionale, in care sunt armonizate perfect lunima, umbrele, etc. big grin

9 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

1.Cele mai bune aparate sunt cele de la Nikon.
2. Aparatele foto nu se descarca pe calculator, ele se cumpara de la magazine sau on-line.
3.Fotografii misto mankati-as.

Răspuns utilizator avertizat
| Brăila_Ana_Cosmina_1997 explică (pentru Saataan):

La ce te referi? Incerc sa tastez si eu repede, ce vrei si mai lasati-ma cu prescurtarile, va rog

Răspuns utilizator avertizat
| Brăila_Ana_Cosmina_1997 explică (pentru Saataan):

Dar vorbeai cu mine?

Răspuns utilizator avertizat
| Brăila_Ana_Cosmina_1997 explică (pentru Saataan):

Dar ce e sarcasmul asta

Răspuns utilizator avertizat