| PeeWee96 a întrebat:

Pe ce retea de socializare petreceti cel mai mult timp?
Cati dintre voi mai folositi twitter?
Intreb doar de curiozitate! Have a nice day!

Răspuns Câştigător
| CarcotasulVesel a răspuns:

"Cati dintre voi mai folositi twitter?"
vorbesti de parca ar fi fost un moment in care s-a folosit twiter la greu si apoi toata lumea s-a lasat, in afara de unii de care intrebi tu

twiter se foloseste la ultimul greu in state, asa a fost intotdeauna, de cand au aparut retelele de socializare, si nu prea vad sa se schimbe prea curand, in restul lumii e mult mai slaba miscarea cu twitter, iar in ro nu am auzit pe nimeni sa stea pe twiter, in afara de un prieten care avea nevoie de twiter, pentru ca vroia sa faca bani din reclame iar tinta era click-uri de la americani, nu din alta parte (restul platesc mult mai putin)

3 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Pe tpu.ro

| PeeWee96 explică (pentru Lioana):

O alegere inteleapta?

| PeeWee96 explică (pentru CarcotasulVesel):

Zici bine ceea ce zici!
Mersi de parere!