| freedeeejayradu a întrebat:

Pentru niste boxe. trebuie sa fac legatura intre GND, ACIN, INPUT si boxa, mufa jack, sursa curent, cum sa le leg?! funda

Răspuns Câştigător
| Catalin_Alin_1991 a răspuns:

Gnd si acin trebuiesc legate la sursa
gnd si input la mufa jack
gnd si output la boxa

7 răspunsuri:
| freedeeejayradu explică (pentru Catalin_Alin_1991):

Nu este output...am pe placa aia doar GND(2 gauri) ACIN(2 gauri) INPUT(3 gauri )

| HwK94 a răspuns:

Se gasesc adaptoare pe net

| freedeeejayradu explică (pentru HwK94):

Dar ala e bun... dar nu stiu cum sa leg firele

| Catalin_Alin_1991 a răspuns:

Pune o poza si cu partea cealalta, ca sa imi pot da seama unde ar trebui sa legi firele pentru boxe, si seria integratului daca reusesti ( chestia aia patrata )

| freedeeejayradu explică (pentru Catalin_Alin_1991):

Http://postimg.org/image/5fbaz3dg3/ firle alea le-am pus eu. iti dau un pm cu id-ul meu.

| freedeeejayradu explică (pentru freedeeejayradu):

Nu pot sa iti dau pm....idu meu: radu_d_07