| TreiSurori a întrebat:

Playstation, Xbox sau Nintendo wii? Ce este mai bun, mai distractiv pentru cei de peste 20 de ani (varsta)? big grin

12 răspunsuri:
| pLeX a răspuns:

Emulatoarele de pe pc pentru ele.
le ai pe toate laughing

| M4riusT a răspuns:

Playstation

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca Xbox daca folosesti si kinect o sa te distrezi deoarece are o camera si face ce miscari faci tu in diferite jocuri.Wii nu o sa ajunga niciodata la standardele unui playstation sau xbox.Iti recomand xbox 360 cu kinect.Bafta!

| supergamer2000 a răspuns:

Playstation 3 pentru ca are jocuri mai tari
EX:Uncharted 3; God of War 3 etc.

FUNDA

| andreeaRaluuka a răspuns:

Eu am Wii si e SUPER! Chiar te disctrezi. acum e alegerea ta. Wii e chiar distractiv si iti spun ca daca ti-ai cumpara Wii nu ai da banii degeaba
Nu conteaza varsta e Super pentru toate varstele happy

| white93 a răspuns:

Xbox e foarte bun, te distrezi si + mai vorbesti si cu prietenii in timpul jocului.

| HawkEyeRO31 a răspuns (pentru pLeX):

Exista numai pentru PS2 Einstein laughing

| darrio2007 a răspuns:

Prefer Xbox-ul. Faci si miscare jucand la el.

| pLeX a răspuns (pentru HawkEyeRO31):

Mai vultur plesuv. te intinzi peste patura.doar Nintendo are peste 5 emulatoare! si e si ps3 si gamecube si multe.

nu te lauda cu ce ai in casa.mai citeste si netul.

| HawkEyeRO31 a răspuns (pentru pLeX):

Da-mi tu mai Einstein un site cu emulator PS3 fara survey...

| pLeX a răspuns (pentru HawkEyeRO31):

Http://bit.ly/Yoo3p3

nu ma face sa te jignesc ca iti ratezi viata...

| HawkEyeRO31 a răspuns (pentru pLeX):

Testat de tine?