| JusTPauL a întrebat:

Pot pune la winamp sa schimb melodiile din butoane atunci cand sunt intr-un joc?

Răspuns Câştigător
| Sheldon a răspuns:

Da poti, prietene
pornesti Winamp-ul, apesi tasta Ctrl+P
Cauti sectiunea Global Hotkeys
Bifezi enable
dupa aceea poti schimba muzica cu comenzi rapide ca Ctrl+Alt+Page Up, Ctrl+Alt+Page Down...etc

Succes

9 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Stai putin, nu se schimba ele automat?!laughing

| DetSykes a răspuns:

Poţi să laşi Winamp-ul să schimbe melodiile între ele dacă laşi butonul de Shuffle pornit şi e mai uşor aşa.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu. Tastele ZXCV controleaza winamp-ul, dar trebuie sa fie afisat, altfel nu au efect. Aveam mai demult o tastatura cu butoane Play/Pause, Next si Previous, care controla Windows Media player. Daca ai tastatura din aia, pune-ti muzica in Windows Media Pleyer si ai rezolvat problema.
Pentru Winamp am impresia ca existau mai demult niste telecomenzi speciale, mai cauta pe net...

| JusTPauL explică (pentru NoTurbinaNoGood):

La Windows Media Pleyer pot sa le schimb. Vroiam sa schimb si la winamp in caz ca nu-mi place si vreau sa dau next direct din joc, sa nu-l bag la bara.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru JusTPauL):

Pai asculta in Media Player, doar e aceeasi muzica tongue

| JusTPauL explică (pentru Sheldon):

Am incercat asta si mi-a dat o eroare" inregistrarea comenzile rapide a esuat, spune-mi te rog cum as putea sa-l fac.

| Sheldon a răspuns (pentru JusTPauL):

Instaleaza cea mai noua versiune de winamp cea pe care o ai tu o stergi, si dupa aceea incerci ce am spus anterior

| JusTPauL explică (pentru Sheldon):

Ok, mersi.

| Sheldon a răspuns (pentru JusTPauL):

Oricand