| r3SeBy a întrebat:

Problema! Am deschid o aplicatie.ink prin open with java si acum toate scurturile de pe destok se deschid cu java cum pot remedia?

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Ai downloadat arhiva asta http://www.thewindowsclub.com/downloads/lnk-fix-twc.zip,? trebuie sa executi fisierul "reg" din ea, iti va aparea un mesaj->"Yes" si ar trebui sa fie totul ok.

4 răspunsuri:
| kameleonic a răspuns:

Dai click dreapta si open with. si alegi cu ce program vrei tu! Succes!

| r3SeBy explică:

@kameleonic am incercat sa dau open with si imi schimba toate programele si nu se duce problema!

| r3SeBy explică (pentru al3xander):

Nu imi merge cu rebuild icon cache si nici cu fix...