| anonim_4396 a întrebat:

Re all! Deci eu mi-am pus windows 7 am activat licenta tot eu singur. SI am boxe 5.1 si nu se aud doar 2 si fara bassul subwooferului. Ce sa fac nu imi merge sa inlstalez nici un fel de realtek am placa video nVIDIA geforce procesor Intel Core si placa audio crd ca mi inclusa in procesor. Cand aveam windows xp imi mergea fain sunetu tot perfect dar pc-u. in poze cu windows 7 imi merge perfect pc-ul dar sunetul ..NU SCHIMB WINDOWSU ziceti-mi ce sa fac plzz. FUNDA

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Instaleaza realtek. E obligatoriu.

| horia2012 a răspuns:

Descarca HD audio:
http://www.filecluster.com/......Vista.html
(te duci pe "download", iar in dreapta alegi link-urile)

| cristian100 a răspuns:

Nu merge realtek maaa ce nu intelegeti mi se blokheaza imi da 100000 de erroari ma lasati-ma pe mine cu realteku vost.

| cristian100 a răspuns (pentru horia2012):

E tot REALTEK :@:@ nu mergee ma ce nu pricepi din intrebare?

| cristian100 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si ce ma imi da 1241241247293650812465 erroari daca ma pun sa instalez ce... nu intelegi din intrebare?