| Oly4Fun a întrebat:

S-ar merita sa imi cumpar un ps3 acum? Sau sa astept sa iasa ps 4? sau sa-mi iau xbox?

9 răspunsuri:
| Chumlee a răspuns:

Asteapta sa iasa ps4.

| asdfghjklasdfghjklqwertyuiop a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu iti cumperi niciunul si sa iesi pe afara si sa socializezi cu copiii de varsta ta.
Bafta!

| Ursulake a răspuns:

Nici unul! Daca iti iei o sa te joci ceva timp, dupa care o sa te plictisesti si nu o sa il mai folosesti. Ar fi mai bine sa iesi pe afara sau daca vrei ceva jocuri foloseste calculatorul.

| Oly4Fun explică (pentru asdfghjklasdfghjklqwertyuiop):

Ms de raspuns dar vreau si ceva sa-mi omor timpul liber (ex: cand e furtuna, cand e prea cald, dimineata cand ma trezesc prea devreme)

| DjKeeBaB a răspuns:

Eu te sfatuiesc mai bine sa investesti tot in PC. De ce? pentru ca aici sunt mult mai multe jocuri decat pe console + ca nu poti la fel de bine juca cu un joystick fata de un mouse bun.

| bogdan133 a răspuns:

Cumpara xbox 360, controlarul este mult mai mare, poti sa te joci mai linistit, Xbox Gold intrece Playstation Live

| katalyn27 a răspuns (pentru DjKeeBaB):

Eu te sfatuiesc sa nu mai dai sfaturi, investesti in pc? pff laughingnu sunt mai multe jocuri pentru PC, multe jocuri care is pe console nu exista pentru pclaughing, si te joci mult mai usor cu un joystick fata de tastatura, nu inteleg de ce faci offtopic, @oly4fun : recomand xbox 360 slimwinking

| Oly4Fun explică (pentru katalyn27):

Ok dar ce xbox zici sa-mi iau :http://www.altex.ro/consola-microsoft-xbox-360-250gb-joc-halo-4 sau http://www.altex.ro/......ontrollere prea ma pricep la console...)

| katalyn27 a răspuns (pentru Oly4Fun):

Recomand editia limitata, linkul 2big grin arrr