| mirciu1234 a întrebat:

Sal oameni buni, cum sa fac un joc de gen yu gi oh. Veau etapele programelemele si tot ce trebuie, funda.Multi spuneti ca e imposibil dar eu chiar vreau asta va rog. Oricum vine vacanta.

2 răspunsuri:
| Klaudiu214 a răspuns:

Frate iti zic eu mai bine lasa-te nu se pricep toti nepriceputii la asa ceva. laughing
ai zis ceva gen "vreau sa fac un joc ceva gen grand theft auto IV" cu ce programe se face?laughing))) crezi ca cu cateva programe si mai stiu eu ce faci jocu? lasa-te de asa cevawinking

| Mihai_Valcu_1999 a răspuns (pentru Klaudiu214):

Ba da prost mai esti ma. Peste tot numai ignoranti care stiu si ei o boaba de html si cred ca stiu tot.Si ce daca nu o reusii? Zi-i si tu cum sa faca ce se invete la asta se referea. Da tu stii ma sa faci un joc? Stii pe naiba ca nu poti nici in realitate.