| iulix55 a întrebat:

Sal TPU,am o problema la Facebook...mi s-au mutat in stanga chestiile alea cu prieteni, notificari, mesaje etc si as vrea sa le mut inapoi in sus...se poate face? Dau funda https://ibb.co/kXkcTV3

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Nu poti, asta e interfata noua.

7 răspunsuri:
| Dhdhhdhfhfh a răspuns:

Nu se poate. Asta este un update de la Facebook

| iulix55 explică (pentru Dhdhhdhfhfh):

Multumesc frumos

| iulix55 explică (pentru Intruder19):

Multumesc frumos de raspuns

| azard11 a răspuns:

Nu

| iulix55 explică (pentru Intruder19):

Dar mai am un cont de Facebook, si cand intru pe celalalt e normal, dc doar pe asta am in stanga bara?

| Intruder19 a răspuns (pentru iulix55):

Update-ul se face treptat, nu o sa fie la toti odata. La un moment dat o sa ai si pe celalalt aceeasi interfata.

| iulix55 explică (pentru Intruder19):

Iti multumesc mult de rasp.