| Ripperz a întrebat:

Sal tutror! Unde pot gasi aplicatii pentru Samsung s5230? Inafara de mobile 9. Vreau ceva de genu: dex, busola, harti (fara net) etc. chestii folositoare. Daca se poate imi puteti face un tutorial video despre cum sa pun un firmware pentru Samsung s5230 pas cu pas sau sa imi lasati pasii (detaliati) la adresa: jokermafia14
Apropo, aceeasi adresa de mess e si emailu. Astept raspunsuri very fast plzzz! big grin happy big grin

Răspuns Câştigător
| mmamiruna a răspuns:

Buna... zedge.com sigur iti spun asta ca si eu am S5230. Funda?

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Busola nu o sa pti pune niciodata deoarece telefonul nu are senzor pentru asa ceva

| Ripperz explică (pentru mmamiruna):

Imi poti da si un link?