| WWEady a întrebat:

SALL puteti sa-mi spuneti si mie ce inseamna asta,, Unable to cast object to type, system bolean, to type system.string.IMI APARE MEREU CAND DESCHID PCUL

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa te intreb ceva
Ai schimbat skinul la windows adica barele scrisul din bare etc
Aceasta optiune o gasesti la proprietati cand dai click dreapta
Daca da revion la skinul initial si vezi ce se intampla

| calin91 a răspuns:

Se traduce: Imposibil să arunce obiect de tip, sistem boolean, de tip System.String ...Aceasta este o mica eroare de la windowsul pc-ului da nu-ti fie frica ca nu e virusat. merge struna. fundita?

| Azµre a răspuns:

Schimbă skinul pene-l pe default și va merge.

| TheBrainiac a răspuns:

Ce ai instalat inainte sa iti apara mesajul ala?

| WWEady explică (pentru TheBrainiac):

Pai ultimul lucru a fost google chrome

| TheBrainiac a răspuns (pentru WWEady):

Dezinstaleaza-l si instaleaza-l din nou. Daca tot asa iti zice dupa reinstalare, inseamna ca nu e de la Chrome. Vezi care dintre programele care ti se deschid deodata cu windowsul iti poate da mesajul. Asta o faci dezactivand rand pe rand cate unul, apoi il reactivezi. Ca sa dezactivezi un program, descarca de pe net Startup Manager.

| George_Lirca_1975 a răspuns:

Sal am aceeasi problema cu sistem boolean si etc cum s-a rezolvat problema? eu am instalat arcsoft madia theater si nVIDIA plus kmplayer dar am dezinst arcsoft si nVIDIA si apoi mi-a aparut acea avertizare iar la windows n-am umblat ci doar la barele de la crom si explorer. mersi.

| Alexandru_Tulbure_1990 a răspuns:

Am ceeasi problema cu system boolen....nu stiu din ce cauza., am incercat tot ce ati scris voi aici dar tot asa a ramas la deschidere. cine ma poate ajuta?

| DDCC a răspuns (pentru Alexandru_Tulbure_1990):

Am scris aici nişte soluţii pe care le ştiu
http://www.tpu.ro/......n-to-type/