| Bz_Kristy_1990 a întrebat:

Sall stie cineva cum pot sa dau flood unui site? Va rog sa imi dati un tutorial sau ceva un program. Dau funda! Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

Simplu suna la 112 si spune ca vrei sa faci prostioare, si bucurosi te vor tine o noapte la racoare, apoi eventual amenda, dosar penal etc..etc.
Si sa nu uiti ca site-urile au protectiile lor si sunt satule de "curajosi" ce cauta razbunare.
Stai cuminte si nu te apuca de ceva ce mai tarziu vei regreta.
Paste fericit.

2 răspunsuri:
| CyberCode a răspuns:

Teas putea ajuta, Dar nu gratis nu fac voluntariat!

| Bz_Kristy_1990 explică (pentru traveler):

Mersi la feltongue si mersi de sfaturi chiar m-au ajutatwinking