| Corleonee a întrebat:

Sall. Stie cineva daca este vreo metoda prin care pot mari viteza de navigare a internetului? Fara sa platesc in plus? big grin

Răspuns Câştigător
| Diavolcata a răspuns:

Intri la start si dai pe "run", scrii comanda "gpedit.msc", mergi la "Administrative templates", intri la "network", apoi pe "QoS Packet Scheduler" din lista din dreapta(mijlocul ferestrei), de acolo intri pe "Limit reservable bandiwth", pui "enable" si in loc de 20% pui 0%, dai apply, ok si dai restart. Viteza iti va creste cu 20%

4 răspunsuri:
| Corleonee explică (pentru Diavolcata):

Chiar se obserba diferenta big grin. Multumesc!

| Corleonee explică (pentru Corleonee):

Observa*

| Dinu_Marian_1994 a răspuns:

Bai asa o fi cum zi tu eu am vazut intamplator pe net ca routerul mareste viteza iar daca am vazut intrebarea am zis sa-i raspund dar m-a enervat cum sa exprimat tipul putea sa o faca mai finut ca doar suntem oameni

| Corleonee explică (pentru Dinu_Marian_1994):

... Ai dreptate in felul tau. Sa lasam cearta. Raspunsul de la "Diavolcata" este bun. chiar se observa diferenta big grin