| alexuztu a întrebat:

acum 10 min am instalat windows xp sp3 si nu am driverul de sunet cine stie de unde pot face rost de el? funda!

7 răspunsuri:
| PfloO a răspuns:

Incearca driverele de sunet de la realtek. is universale daca nu merge cauta un program de detectare a drive-relor si cauti iar pe net ..bafta thumbs up :d

| Kyduletz_Cosmin_1998 a răspuns:

De pe CD-ul care ti l-a dat cand ai luat driverul. E normal sa aiba si driverul de sunet. Sper ca te-am ajutat

| Kyrie a răspuns:

Descarca progamul Everest ca sa vezi ce driver de sunet iti recomanda si totul devine floare la ureche happy

| florin1979 a răspuns:

Spune-mi exact modelul placii de baza si te ajut cu placere!happy

| alexuztu explică (pentru florin1979):

Cum aflu modelul placii de baza?

| florin1979 a răspuns (pentru alexuztu):

Instaleaza aida64 http://aida64.ro.malavida.com/d8892-descarcare-gratuita-windows si gasesti acolo la computer----> rezumat!

| alexuztu explică (pentru florin1979):

Da-mi id tau de mess si vb acolo