| anonim_4396 a întrebat:

Am o poblema cu id-ul meu de la mess si nu mai am pe nimeni in lista...(dar nu i-am sters am doar pe îia care i-am dat ignor)dc nu îi am in lista de mess? Daca stiti care e problema ziceti-mi plizz...

Răspuns Câştigător
| youaremyfavouritecolour a răspuns:

Nu no sa le mai ai, nha asta e nu stiu care e cauza dar tiam spus care e solutia, si daca vrei sa mai bagi in lista fara sa se stearga trebuie sa schimbi programul

2 răspunsuri:
| youaremyfavouritecolour a răspuns:

Acelasi lucru mi s-a intamplat si mie si singura solutie a fost sa imi schimb mesengerul deoarece asa de cate ori bagi prieteni in lista de atatea ori ti se sterg asa ca schimbal

| ivan12 a răspuns (pentru youaremyfavouritecolour):

Dar o sa imi revina id-urile pe care le-am avut?