| andries221 a întrebat:

am o problema la camera video nu stiu ce se intampla cu camera mea video. Inainte mergea dar acum am luat alta si degeaba am incercat pa skipe mess...Ce trebuie sa fac?
Camera are microfon inclus in ea am nev de un raspuns repede

5 răspunsuri:
| robijam a răspuns:

Are CD de instalare? Poate trebuie sa o instalezi.

| Eddyz a răspuns:

'ai tu incercat pa skipe mess' dar încearcă să înveţi şi limba română! Apropo, n-are cum să aibă 'microfon inclus în afara ei'.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Vezi ca trebuie sa scrie pe ea cu ce este compatibila.PC-ul trebuie sa respecte niste performante.
Si eu am luat o camera superperformanta care nu a mers la PC-ul meu mai vechi pentru ca era prea buna!
Trebuie sa scrie pe ambalaj si ce sistem de operare trebuie sa ai : W7 sau XP sau...ce ai tu!)
Poate ca trebuie un CD de instalare, sau trebuie descarcat de pe net... Uita-te pe net la firma care a facut camera si te lamuresti!
Este posibil sa fie si probleme de reglaj! Dar intai exclude-le pe astea!

| radu75 a răspuns (pentru Eddyz):

Sunt si camere cu microfon inclus, de fapt aproape toate au functia asta dar depinde cum setezi din setari. uitate si tu la camera ta cu atentie si o sa vezi pe undeva o gaurica asa cam cat varful unui bat de chibrit, ala e microfonul sa stii!

| radu75 a răspuns:

Sterge setarile camerei din control panel cauta cd care l ai primit cand ai cumparat camera si baga si reinstaleaza setarile.