| xXyOnutZhXx a întrebat:

Sall Tpu.Cum fac un dvd bootabil cu mai multe windowsuri...Nu ma refer sa aiba pe el win7 si win xp......ma refer sa pun pe el Windows 7 mai multe versiuni ex:Home premium,Proffesional,Ultimate, Starter etc.

Răspuns Câştigător
| Spaz472 a răspuns:

Cauti pe net windows-ul 7 cu toate versiunile apoi ii dai burn pe dvd am si eu unul asa cu toate versiunile nu mai stiu exact care era site-ul am impresia ca l-am luat de pe "f i l e l i s t. r o" daca il gasesc din nou iti dau un pm cu id-ul meu. Succes!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xXyOnutZhXx explică (pentru Spaz472):

Am si eu Fi l e l is t...o sa il caut

| xXyOnutZhXx explică (pentru AniteiEduard1234):

Da da nu stiu cum sa le fac... burnaware si nero am

| DeyCj a răspuns:

Unu singur e suficient.Vezi pe Softpedia că ai acolo Windows 7 gratis şi legal.Lasă românismele şi servrele de soft contrafăcut!(nu e tot una cu cel payretat). Windows 7 se poate folosii legal 120 de zile fără sreliale şi tâmpenii-românisme la instalare.Pentru ca să îţi apară toate versiunile de Windows 7 trebuie să dezarhivezi ISO-ul cu Windows 7 şi apoi să navighezi frumos în folderul sources de unde vei şterge fişierul ei.cfg, apoi să refaci ISO-ul butabil fie cu Power ISO fie cu nero.Succes