| MysteryMen a întrebat:

pentru cei ce se pricep am un laptop Acer Aspire 5733 si mi se cam incinge cand ma joc jocuri (70-75*C) de praf nu are praf in el ca este nou. Eu am un ventilator de ala de este la sursa la PC gen http://static.mediadot.ro/full/146480/2jpczxcdfsdfsg.jpg pe care vreau sa il pun sub ventilatorul procesorului sa mearga incontinuu ( intrebarea mea este daca afecteaza cu ceva ventilatorul intern al laptopului daca sufla aerul) si mai am un ventilator mai mic si as vrea sa il pun sub rami sau sub HDD. Unde se incinge mai tare ramul sau HDD-ul?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Din contra va merge mai bine. Sunt suporturi speciale de pus sub laptopuri.

2 răspunsuri:
| MysteryMen explică (pentru Salontanul):

Si sti cumva unde se incinge mai tare la ram sau la HDD fiindca vreau sa pun si acolo un ventilator mai mic\

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru MysteryMen):

HDD. Memoria nu se incinge.