| Valytzzzu20 a întrebat:

stiti km sa fac setarile la win 7 pentru a baga placa video si placa audio plss ajutati-ma daca este bagati martin.valy2000@yahoo.com PS:

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai driverele instalate. Le ai? Daca nu, pune mana si instaleaza-le!

3 răspunsuri:
| gogυ a răspuns:

Trebuie sa intri in bios apasand F2 cand pornesti calculatorul dupa ce ai legat cablul de la monitor la mufa de pe placa video si boxele la mufa de pe placa audio. Selectezi acolo la video si audio sa nu fie puse pe ONBOARD.La primary vga bios sa fie pci-E si la audio pci.

| Valytzzzu20 explică (pentru K0sti):

Poii nu le gasesc poti sa ma ajuti sa le gasesc?

| K0sti a răspuns (pentru Valytzzzu20):

Nu, te ajuta Google. Te-am ajutat cand ti-am spus ce ai de facut. E asa greu sa te uiti pe placa de baza si pe placa video ce model sunt si sa te duci la producator sa-ti iei driverele? Daca nici doua drivere amarate nu puteti sa va instalati, lasati-va de sportu' asta cu calculatoarele, sau puneti mana si invatati. Fa ce ti-am spus si ai sa reusesti. Asa inveti! Succes!