| Kampion a întrebat:

Sall! Vreau raspunsul rapid! Astfel numai va dau funda niciodata! il vreau acum chiar acum!
Dece imi scrie cand mi-am facut pe club Nintendo ca adresa e invalida, nu-s din america, dar vreau sa stiu! ma puteti ajuta! Vreau raspunsul acum, + vot (funda)

9 răspunsuri:
| voineapaula a răspuns:

Ai scris-o corect? Daca mai ai alt cont pe aceeasi adresa nu te lasa. Fa-ti o noua adresa ca nu ii atat.
Fundita?

| Kampion explică (pentru voineapaula):

Nu, mil-am facut acum, dar poti sa imi faci tu un cont? te rog te rog te rog multt! Spune-mi adresa si parola la mesaje!

| voineapaula a răspuns (pentru Kampion):

Ok.

| Kampion explică (pentru voineapaula):

Multumesc! in 15 minute vreau sa il vad big grin

| voineapaula a răspuns (pentru Kampion):

Nu ma lasa sa iti scriu mesaj...

| Kampion explică (pentru voineapaula):

Ok, da-mi id dau de mess, si da-mi e-mailu si parola dela club Nintendo.

| voineapaula a răspuns (pentru Kampion):

Ok stai asa.

| voineapaula a răspuns (pentru voineapaula):

Id: ppaula488

| Kampion explică (pentru voineapaula):

Eu sunt marinrobert86.