| eraodatacineva a întrebat:

Salll am o problema in legatura cu desktopul la iconite imi apare un fundal albastru si nu stiu cum sa scap de el, adica sa-l fac transparent.Dau funda

Scuze categoria dar la toti le place dragostea si mai ales sexu

4 răspunsuri:
| xXSpikeXx a răspuns:

Paaii...
1.Ori a expirat Windows-ul
2.Ori ai umblat prin control panel
-cauta un informatician

| eraodatacineva explică (pentru xXSpikeXx):

Am cautat nici el nu stie happy

Răspuns utilizator avertizat
| djdani1 a răspuns:

Salut!
In primul rand cred ca ti-a expirat licenta si daca nu este asa inseamna ca calculatorul tau nu suporta o imagine de fundal la sistemul de operare pe care il ai!
Incearca sa faci back-up sau instaleaza alt sistem de operare.
Bafta!