| YoMsG a întrebat:

Sallut TPU mi-am instalam si eu winamp si cand dau sa vad un videoclip nu merge.Ce sa fac ca sa mearga sa vad videouri cu winamp?

7 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Reinstaleaza l

| MaTrIx8378 a răspuns:

Instaleaza alta versiune de winamp, iti recomand versiunea " winamp551_full_emusic-7plus_en-us " asta e buna big grin, daca nu merge cu asta ia alt winamp daca nici asa, incearca cu bsplayer pentru filme, merge sa vezi si video-uri, la multi ani

| horia2012 a răspuns:

- multe videoclipuri sunt.mp4 sau flv.
Nu ai cum sa le vezi cu Winamp.
Instaleaza prima data codec-urile de
aici:
http://www.free-codecs.com/k_lite_codec_pack_download.htm
(alegi unul oarecare).
-dupa ce instalezi codec-urile, incearca sa vezi cu winamp.
-daca nu merge, iti recomand
KM Player. E gratis. Il gasesti aici:
http://www.softpedia.com/get/Multimedia/Video/Video-Players/KMPlayer.shtml
- Eu il folosesc de ani de zile si vad totul cu el.

| YoMsG explică (pentru MaTrIx8378):

Bs playeru nu mai imi merge.il instalez si nu se instaleaza bine

| MaTrIx8378 a răspuns (pentru YoMsG):

Mda, atunci, fa cum ti-am zis instaleaza alta versiune de winamp. daca nici asa, instaleaza din nou windows-ul si instaleaza winamp-ul poate asa va merge.

| YoMsG explică (pentru MaTrIx8378):

Mi-am luat VLC MEDIA

| MaTrIx8378 a răspuns (pentru YoMsG):

Ma bucur ca ai rezolvat problema pana la urma, bafta.