| EdiMarcu a întrebat:

Salut, acum o săptămână când am intrat pe Instagram mi-a apărut o eroare, mi-au suspendat contul și m-au să selectez imaginile cu un anumit obiect (de exemplu semafoare, mașini etc.). Dacă o să încerc să mă conectez pe Instagram săptămâna viitoare, când îmi vine calculatorul, voi mai avea această problemă?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Verificarea "cu semafoare" (sau alte obiecte) se numeste "Verificare Captcha" si apare cand se doreste sa vada daca esti om sau program de calculator, care doreste sa foloseasca locul.