| Popescu_AdrYan_1994 a întrebat:

Salut.am Nokia lumia 520 si am o mica problema cu bateria.se descarca repede.am activat si economisitorul de baterie, am dezactivat si netu si degeaba.care e problema?

7 răspunsuri:
| herbil6 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema la telefon dar am schimbat bateria si merge mult mai bine

| Popescu_AdrYan_1994 explică (pentru herbil6):

L ai avut in garantie nu?

| Popescu_AdrYan_1994 explică (pentru herbil6):

Apropo cand il bagai la incarcat si il opreai iti pornea singur?

| herbil6 a răspuns (pentru Popescu_AdrYan_1994):

Nu am luat alta baterie separat si a functionat

| SimpluAndrei a răspuns:

Asta e, te joci sau asculti muzica?
Eu am un Trend Lite si am avut aceeasi problema, dar mi-am administrat timpul, aveam un program fix si cand terminam dezactivam tot si dadeam lumina la minim, inainte sa fac asta abia aveam 12 ore iar acum prind si 3 zile. Bafta! big grin

| Musat_Andrei_1998_DL1z a răspuns:

Iti trebuie o alta baterie ai incercat

| Emin3mShow a răspuns:

Ia-ti o baterie noua.