| Sevilla a întrebat:

am o dilema: am psu o poza cu niste prieteni de la o petrecere privata..etc. am etichetat o persoana in acea poza, ii apare cand te uiti doar pe wall, dar atunic cand intri la : poze cu pers. respectiva nu apare.ce s-a intamplat, a dat chestia aia cu sa nu apara poza in cronologie sau cum?
D-au funda!

4 răspunsuri:
| Sevilla explică:

Cand ma uit pe wall-ul pers. respectiva apare, cand ma uit la poze cu ea..nu apare. straight face

| mcdeliric1 a răspuns:

O fi setat poza sa nu-i apara in cronologie.

| Sevilla explică (pentru mcdeliric1):

Pai, am facut si eu la fel cu o poza in care sunt etichetat si nu-mi apare pe wall, ei ii apare pe wall, dar nu in pozele cu ea inc are e etichetata happy

| mcdeliric1 a răspuns (pentru Sevilla):

Atunci nu stiu thinking