| P1xul3tz a întrebat:

Am o intrebare legata de pc de ce atunci cand il deschid monitorul nu se apride am verificat daca toate sunt bagate si toate erau bagate monitorul e functionabil placa video merge adica ventilatorul merge se invarte zgomot nu scoate la aprinderea unitti!
Daca voi stiti de ce nu se aprinde monitorul va rog frumos scrieti in comentari multumesc mult!

5 răspunsuri:
| KenWooD123 a răspuns:

Vreau sa stiu ce modificari ai facut dupa ultima data cand PC-ul functiona.

| P1xul3tz explică (pentru KenWooD123):

Nici una problema e ca eu nu am mai ublat 3 zile la el ca am fost plecat si cand l-am deschis dupa 3 zile nu mai mergea...

| P1xul3tz explică:

Dau Funda!

| itsoft a răspuns:

Sursa de curent!

| KenWooD123 a răspuns (pentru P1xul3tz):

Pe ecran nu apare nici un mesaj?

Daca ecranul este complet negru, atunci conecteaza cablul monitorului la placa de baza, deconecteaza placa video si verifica daca face la fel.