| SmyleI a întrebat:

Salut am o problema, am vrut mai de mult sa imi instalez windows Xp SP 2 si in timp ce se instala mi s.a ars sursa, acum mi.am cumparat una noua si cand vreau sa instalez windows XP imi apare ecranul negru si semnul.,, _,, Dau funda + vot!

Multumesc!

5 răspunsuri:
| santusx a răspuns:

Poti intra in bios?

| Moale_Bogdan_1994 a răspuns:

Semnul _ iti apare deoarece nu ai niciun windows pe pc sau sectiunea de boot pentru windows are ceva erori.Asigura-te ca ai windows xp bootabil cand si apoi instaleaza. Daca nu e bootabil e normal sa apara semnul _

| SmyleI explică (pentru santusx):

Da pot

| SmyleI explică (pentru Moale_Bogdan_1994):

Man am bagat windowsul si nu merge...

| RiZeRy a răspuns:

Poţi să intrii în BIOS? Dacă nu, răspunde-mi şi am să te ajut.