| M-a_Marius-Alina_1992 a întrebat:

Salut,am o problema cu PC sau Boxele (5+1 si un Subwoofer,legate la PC)se aud foarte incet de ieri, totul la MAXIM din calculator si din boxe ABSOLUT TOT LA MAXIM. Driverele schimbate ieri.Sa fie din windows?

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Posibil de la boxe, de'obicei se aud incet atunci cand nu ai destul curent in ele. Ai incercat sa pui boxele si la alt sistem?

3 răspunsuri:
| M-a_Marius-Alina_1992 explică (pentru Evolution):

Da,la telefon si surpriza merg bine si ele si subwooferu happy

| Danιel a răspuns:

Ai placa audio separata in calculator? sau ai placa audio integrata?

| M-a_Marius-Alina_1992 explică (pentru Danιel):

Integrata dar. MINUNE merge, nu stiu cum dar merge.Nu am facut nimic la PC, am fost plecat 2 ore a mers in acest timp (deci nu a fost oprit deloc, restart etc), chiar nu inteleg ce si care a fost cauza.Multumesc de raspunsuri. Aveti funda toti!