| Paladi_Laurentiu_Daniel_1995 a întrebat:

Salut, am o problema cu pc-ul daca se poate sa ma ajutati, in timp ce se incarca windows-ul se blocheaza intruna isi da restarturi si practic nu pot face nimic. Tin sa mentionez ca am o placa de baza GIGABYTE GA-A320M-S2H,procesor ryzen 3 3200g, 16 gb ram si un ssd m2 Kingston a2000

7 răspunsuri:
| Ionut659 a răspuns:

1.Ai instalat ceva de pe net și ți-a virusat pc-ul.
2. Nu îți mai funcționează Windowsul (dacă ai Windows 7 făți upgrade la 10 sau dacă ai Windows 10 reinstaleazăl)
3.ai o problemă cu ssd ul :/ (cred)
Nu sunt expert dar la componentele și calitatea lui dul la reparat, nu te costă mai mult de 300 lei, dacă e de la vreo componentă te va costa și mai mult

| RAY a răspuns:

Merg pe varianta ca ori ai windowsul praf sau hardul, ce eroare iti da?

| Paladi_Laurentiu_Daniel_1995 explică (pentru RAY):

Nu îmi dă nicio eroare, daca îmi dădea vreo eroare era mai ușor

| RAY a răspuns (pentru Paladi_Laurentiu_Daniel_1995):

Nu iti da sa repari windowsul?

| Paladi_Laurentiu_Daniel_1995 explică (pentru Ionut659):

Daca era vreun virus am reinstalat Windows 10 face la fel am instalat pe hard și am scos ssd-ul face la fel

| Paladi_Laurentiu_Daniel_1995 explică (pentru RAY):

Îmi dă opțiunea dar ori își dă restart ori se blochează

| Paladi_Laurentiu_Daniel_1995 explică (pentru RAY):

Si daca era hardul nu trebuia sa nu vad partitia lui in my pc sau in disk management? eu asa tind sa cred