| AlexKiss a întrebat:

Salut am o rugaminte dac ati auzit de metin2info. deci il dezarhivez intru in el ma joc si vreau sa ies.
Si cand vr sa intru din nou imi spune Microsoft Visual C++ Runtime Error dc? imi face asa? trebuie sa dezarhivez diunoi jocul ca sa ma pot juca si dupa imi arata la fel.
Aveti vreo rezolvare la problema plzzz!

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Alt kit de instalare sau update la Microsoft visual++, care e un update de sistem, ce vine instalat o dată cu acctualizările critice de sistem. Funcți ce de regulă o dezactivați și mai rău nu actualizați Wingozu, de frica să nu vă prindă Microsoftu că le furați creația, dar ce nu știți e că oricum va prinde numai prin simpla folosire a inernetului.Aste era o paranteză. Succes

| AlexKiss explică (pentru DeyCj):

Am instalat un alt Microsoft Visual C++ dar la fel afce imi poti da u un link cu unul bun?