| Gabriell_Luyss_1999 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare. Am o placa gtx 1050 normala fara ti doar 1050 atat. Ce pasta speciala trebuie cumparata pentru ea?

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu conteaza ce placa video ai, pasta e aceeasi pentru toate placile video! happy cumpara o pasta buna! daca nu ai o recomandare de la cineva atunci cumpara una de care vrei tu! Bafta!

| Gabriell_Luyss_1999 explică (pentru lpavel):

Bro eu din cate am vazut pe Youtube de canalul de la pc garage au spus sa fi atent ce fel de pasta pui ca daca nu este pasta aceia ca a placi video ai prajit pe loc placa video si adio placa video au spus ei pe canalul lor

| lpavel a răspuns (pentru Gabriell_Luyss_1999):

Pai este pasta mai ieftina de o calitate mai putin buna care merge la pc-uri ofice, si aia mai scumpa care e de o calitate superioara conceputa pentru pc-uri de gaming! Dar amandoua au acelasi rol, NU EXISTA pasta pentru o placa nVIDIA GT si alta pentru GTX sau Radeon! E cea mai mare prostie de care am auzit vreodata! Cred ca ai inteles ceva gresit!

| Gabriell_Luyss_1999 explică (pentru lpavel):

Serios ia uitate pe Youtube si cauta bro ca nu este nici-o prostie ok da mersi pentru ajutor

| lpavel a răspuns (pentru Gabriell_Luyss_1999):

Am cautat dar numai pentru tine ca eu stiam! Ia si te uita si tu:
https://www.youtube.com/watch?v=Z2alhRw_d7g

| Gabriell_Luyss_1999 explică (pentru lpavel):

Da ai dreptate scuze