| Tudor_Daniel_1993_gjat a întrebat:

Am si eu problema, toate shortcut-urile din pc (tot ce are format.lnk) se deschid cu windows media player! Se poate face ceva sau trebuie sa schimb windows-ul? Mentionez ca utilizez win7!
Multumesc!

7 răspunsuri:
| Bianca_Bianca_1998 a răspuns:

Si eu am windows 7 si nu am intalnit o problema de genul asta, cred ca trebuie sa elimini windows player sau sa-ti schimbi windowsul.

| marylaza13 a răspuns:

Schimbi de la.ink la.exe sau cum ai tu.

| dannyel86 a răspuns:

Ink shortcut e un virus. Gasesti utilitare de dezinfectie sistem pe internet daca scrii "Ink shortcut virus". Se transmite prin stick usb sau alte dispozitive mobile. Orice dispozitiv portabil conectat la sistemul infectat devine virusat. Trebuie curatate fiecare in parte.

| Tudor_Daniel_1993_gjat explică (pentru marylaza13):

Scuza-ma! e penibil raspunsul tau :@

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca cu asta: http://www.softpedia.com/......over.shtml

| marylaza13 a răspuns (pentru Tudor_Daniel_1993_gjat):

Chiar nu-mi pasa daca tu iti **** pc-ul nu e vina meawinking paa

| Tudor_Daniel_1993_gjat explică (pentru marylaza13):

Usor! poate tu ai shortcut-urile de format.exe nu stiu nu ma bag!