| Cristy15 a întrebat:

Am si eu un Samsung galaxy ace, iar cand l-am achizitionat am primit cadou un card de 2GB. Memoria mica a telefonului dar si a acestui card nu imi ajung pentru aplicatiile pe care doresc sa le instalez.

Intrebarea: Se merita sa imi pun un card de 4GB pe el? Dar de 8GB? Afecteaza cu ceva?

Multumescbig grin

4 răspunsuri:
| LucianP a răspuns:

Eu am Samsung galaxy fit si am card de 16GB, si nu cred ca afecteaza cu nimic daca ii pui card mai mare, numai sa fii sigur ca ai memorie suficienta

| Cristy15 explică (pentru LucianP):

Se misca bine galaxy fit cu ditamai cardul de 16 GB?

Inseamna ca e bine, mergehappywinking

Ms>big grin

| LucianP a răspuns (pentru Cristy15):

Da se misca foarte bine, dar depinde si de sistemu de operare, eu aveam froyo si imi mergea ca dracu cu card de 16, acasa seara mi am facut update la android 2.3.7 si merge perfect big grin

| Cristy15 explică (pentru LucianP):

Am 2.3.6 big grin deci mergelaughing

Mswinking