| alexronaldocr7 a întrebat:

Am si eu un site www.fifapro.ucoz.ro si nu stiu sa adaug template-uri in el, adica sa pun meniul in bara de sus a site-ului.Si vreau sa imi inlocuiesc banner-ul din design cu un banner facut de mine in Banner Maker Pro. Va rog mult ajutati-ma care stiti! Ma gasiti la id de mess:alex_ronaldocr7

8 răspunsuri:
| MitroKta a răspuns:

Cu ce il editezi? Cu frontpage? sau cu ce program?

| alexronaldocr7 explică (pentru MitroKta):

Sincer nu stiu cu ce program editez. Vreau doar sa schimb banner-ul din design si nu stiu cum si sa pun meniul sus pe bara.

| MitroKta a răspuns (pentru alexronaldocr7):

Cum adica nu stii? Pai zici ca ai un site. Nu l-ai facut tu? In ce program l-ai facut? Cu acela il si editezi.

| alexronaldocr7 explică (pentru MitroKta):

Nu stiu frate eu intru in Panou De Control si de acolo editez cand pun ceva pe site.

| alexronaldocr7 explică (pentru MitroKta):

Poi am site de la ucoz.ro.Nu l-am editat in niciun program, pur si simplu am intrat pe site in panou de control si akcolo am facut tot.Acum mai e ceva am luat banner maker pro si mi-am facut un banner si vreau sa-l pun pe site si nu stiu cum, ori sa-l pun cu acele efecte cand dau sa editez numele la site-ul meu.Deci nu stiu sa pun un banner pe site in locul celui din design.

| MitroKta a răspuns (pentru alexronaldocr7):

Nu stiu, eu cand intru pe linkul pe care mi l-ai dat tu, imi zice ca nu exista, si ca siteul tau nu e inregistrat la ucoz.ro

| alexronaldocr7 explică (pentru MitroKta):

DA PENTRU CA ASTA ESTE SITE-UL www.competitiififa.ucoz.ro
Aseara l-am facut si nu stiu sa pun pe el un banner in locul celui din design.Si sa scriu ceva in banne-ul acela.

| Brotacelul a răspuns (pentru alexronaldocr7):

Stiu ca e in editorul de pagini -> personalizare design modul. acolo ar trebui modificat.