| Bobby26 a întrebat:

Salut.Am si eu un Xperia X8 luat de la Germanos. Am android 2.1 update1 pe el. As vrea sa pun si eu android 2.2 sau 2.3 pe el daca se poate. Dati-mi si mie un link unde pot vedea cum se instaleaza, de preferat daca se poate si in romana daca nu merge si in alta limba

3 răspunsuri:
| AlexandraSanduleasa a răspuns:

Pe site-ul oficial si pe gsmarena scrie ca poate fi upgradat pana la v.2.1 dar daca vrei totusi sa vezi cum se face un upgrade uite aici http://www.sonyericsson.com/......o/xperiax8

| Bobby26 explică:

Am deja android 2.1 vreau sa stiu cum fac sa pun 2.2 sau 2.3

| Bobby26 explică (pentru Bobby26):

Deci stie cineva cum pot face?