| Anonimul122 a întrebat:

Salut am un iPod Touch 2G pe care la sincronizat cand aveam windowsul vechi si la schimbat dar cand dau la iTunes sal sincronizez cu alte aplicati, spune inlocuiti bibioteca dumneavoastra cu ce din iTunes, si am dat nu findca am 348 de aplicati pe el si nu vreau sa le pierd va rog un sfat cum pot sa le download pe tote in bilioteca cea nou, finca cand am schimbat windows am uitat sa copiez folderul media, dau funda sau mai multe funde, sunt disperat nu stiu ce sa ma fac ca vreau neparat sa mai pun niste aplicati, sa aveti o zi buna

Răspuns Câştigător
| r3ally a răspuns:

Daca ai windows xp aplicatiile de pe iPod se vor copia in iTunes pe pc/nb si dupa aia se vor sincroniza si aplicatiile noi care vrei sa le instalezi. Cel putin asa a fost in cazul meu! La windows 7 mi s-au sters toate aplicatiile care le aveam si banuiesc ca acelasi lucru se va intampla si la tine...

2 răspunsuri:
| Anonimul122 explică (pentru r3ally):

Asta-i problema este windows 7, dar oricum mai incerc terog mai intreba si tu pe cineva, apropo nu sti cum se trimite funda, cas nou pe TPU mersi in continuare

| Anonimul122 explică (pentru r3ally):

Am gasit cum sal le pun in memria leptopului trebuie sa dai la itunes - fisiere si scrie transfera cumparaturile si le am luat, mersi oricum bafta