| IONUT1997000 a întrebat:

am un LG optimus l5 e 610v cu android 4.0.3 si as vrea sa il schimb cu 2.3.5 ce parere aveti si cum puteti sa ma ajutati?

4 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Eu iti recomand sa ramai tot la varianta aceea, chiar nu stiu de ce vrei sa scazi...

bafta!

| Rony56 a răspuns:

HaiDinaamo are dreptate.De ce sa pui versiunea 2.3.5 care e foarte veche cand pe 4.0.3 ai o grama' de chestii.Ciudat.

| IONUT1997000 explică (pentru Rony56):

Vreau sa il schimb deoarece imi merge foarte greu telefonul.jocurile merg blocate...

| Rony56 a răspuns (pentru IONUT1997000):

Ia-ti alt telefon. daca iti iei un Samsung Galaxy Young GT e foarte bun. Am la fel si merge totul perfect merge si minecraft e chiar foarte bun.