| Krazye98 a întrebat:

Salut,am un Samsung Galaxy Fit care nu se aprinde,nu-mi arata daca se incarca, dar intra in dowload mode...ce ii pot face?

6 răspunsuri:
| JoJoT a răspuns:

Ai trebuie sa te duci la specialisti care pot sa vada ce s-a intimplat, sau ai incarcat un joc cu virus sau altceva.Eu am avut aceeasi problema dar l-am dus la control si mi l-a facut intr-o ora.
Sper ca te-am ajutat.

| Krazye98 explică (pentru JoJoT):

Si cat te-a costat?

| shannygelu a răspuns:

Ai vrut sa faci update la android si nu e facut cum trebuie reinstaleaza androidul

| Krazye98 explică (pentru shannygelu):

Si îmi poti spune cum?

| shannygelu a răspuns (pentru Krazye98):

Cauti firmwareul pentru samsungul tau si urmareste pe youtube cum se face youtube.com/watch?v=CuHy0qUkqug

| JoJoT a răspuns (pentru Krazye98):

Gratuit