| neverwinter a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy s3 mini. Are cineva idee do unde as putea lua un program prin care sa il fac sa arate ca un s4 sau chiar s5?
Dau funda celui mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,imi pare rau sa iti spun dar nu este posibil din mai multe motive am sa iti enumar cateva : in primul rand designul s3 mini e mini.e mic, e mai mic la marime decat s5 care e o caramida sau s4 la fel.

| zickuo a răspuns:

Salut, bauiesc ca te referi la LAUNCHER.
Sigur ca poti, poti sa il faci sa arate si ca un iPhone. Ai google Play, cauta ajutandu-te de cuvantul cheie : Launcher. Alege de acolo tot ce vrei. Eu folosesc Nova Launcher ( cle mai bun deoacamdata, parerea mea )

| neverwinter explică (pentru zickuo):

Pai as incerca sa ii fac un upgrade gen sa arate ca un s4 sau s5... am un prieten care si-a facut sa arate s3-ul mini ca unul superior... si a folosit ceva gen ca un sistem de operare.