| Rares_Ciobanu_1995 a întrebat:

Am win 8.Am facut un DVD cu burn de la win. Cand am bagat iar DVD ul imi arata ca s-a pus ceva pe el dar cand il deschid nu-mi apare nimic. Care e problema? Am pus niste foldere cu muzica.
Multumesc happy!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici http://windows.microsoft.com/ro-ro/windows-8/burn-cd-or-dvd-media-player
si da click pe -> Inscriptionare CD Audio daca vrei sa faci un Track cu 18-20 melodii

Daca vrei sa faci un CD cu mp3 (150-200 melodii) da click pe -> Inscriptionarea unui CD sau DVD de date. (Data CD) -> urmeaza pasii.
Vezi print -> http://i.imgur.com/ebFuDEn.jpg

3 răspunsuri:
| Rares_Ciobanu_1995 explică (pentru neluL):

Ok.ms! Dar nu-mi poti spune de ce imi afisa asa?

| elycrissro a răspuns:

Incearca sa rulezi acel dvd, pe alta unitate, daca merge, trebuie sa stergi lupa unitatii dvd-rw. se mai incarca de praf in timp.
www.programepc.net

neluL
| neluL a răspuns (pentru Rares_Ciobanu_1995):

Pai nu stiu pasii pe care i-ai facut tu!