| GameMaster23 a întrebat:

Salut, as dori si eu niste idei pentru o invitatie la bachet.
Dau funda + 2 voturi!

6 răspunsuri:
| Sato_Cascaval_1990 a răspuns:

Da-mi un link prin mesaj ca tiam si facut invitatia trebuie numa s-o imprimi sau iti dau codul ei sau iti dau numa cod. fundal numa linkul pozei imi trebuie prin mesaj atata o fac pe un site

| koMy14 a răspuns:

Uite o idee.
"De milioane de secole sunt rasarituri si apusuri. De milioane de secole astrele isi urmeaza cursul Calca pamantul cu bagare de seama, caci micul bulgare de pamant pe care-l sfarami a fost poate ochiul visator al unui adolescent. Iata singurul adevar : Suntem pionii misterioasei partide de sah jucata de Dumnezeu. Ne muta, ne opreste, ne muta iar, apoi ne arunca unul cate unul cate unul in cutia Neamului ". depinde numai de noi, sa lasam ceva in urma! happy
Sper ca ti-am fost de folos. :*

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Eu am facut invitatiile pentru banchetul copiilor in Office Publisher si au iesit super. Gasesti acolo idei cate vrei.

| GameMaster23 explică (pentru koMy14):

Frumos multumesc big grin

| koMy14 a răspuns (pentru GameMaster23):

N-ai pentru ce! :*