| AnDy_9872 a întrebat:

Astazi am introdus stickul in portul usb si nu mi-l citeste decat pe un port si pe acela imi da eroarea "Unknown device " de la windows am incercat sa dau restore si sa updatez driverele,dar nimic... Apoi am incercat si cu alte deviceuri de exemplu telefonul si camera, dar la fel.Va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| Gabriel_Sergiu_1986 a răspuns:

Dezinstaleaza driverele usb, dai un restart si apoi le instalezi din nou... si gata s-a rezolvat.

| TheGazeTTeRuKi a răspuns:

Mie nu imi mai merge nici un usb

| Ercjiaai a răspuns:

Mi s-a intamplat la fel cu un gamepad... Windows-ul nu recunoaste device-ul.

| AnDy_9872 explică (pentru Gabriel_Sergiu_1986):

Tot la fel.