| NakaTaka a întrebat:

Cand vreau sa mut o fereastra in Windows 7 imi apare un patrat cu forma ferestrei pe care o deschid, si cand dau Maximizare nu imi da tot ecranu. Cum pot sa rezolv?

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Verifică cum ți-s driverii de imagine și ce procese îți țin procesoru în100%,asta desigur dacă știi precis că deții o copie legitimă de Windows și o folosești legal! Dacă deții o copie furată și ai mai și activat-o ilegal(așa cum faceți 90% de inconștienți ce sunteți) atunci problema e de la Windows-ul cel infectat din fabrică cu viruși reali! Succes

| NakaTaka explică (pentru DeyCj):

De parca ai cumparat tu Windows. Si in plus recent am problema asta, si windowsul meu este cumparat.

| DeyCj a răspuns (pentru NakaTaka):

Eu îl folosesc LEGAL!, dar numai pentru softurile de service(de bun ce îi de aia îl folosesc ocazional). Zilnic folosesc un OS bazat pe Linux tongue