| Gigel700 a întrebat:

Salut!
Cat m-ar tine un laptop de gaming nou de vreo 4000-5000 de lei? Sa se miste in continuare bine in jocuri si sa-si faca treaba pe partea asta ma refer

5 răspunsuri:
| MAteiLaAjutat a răspuns:

Nu te astepta la performanta de la un laptop, daca nu calatoresti mult ia-ti desktop.

| gabicoo a răspuns:

Cam 8 ani. Dar Windows-ul să fie cu licență și să ai un antivirus tot cu licență.

| Gigel700 explică (pentru MAteiLaAjutat):

Nu stiu ce sa aleg, uneori am nevoie de portabilitate dar nu foarte des si mi se pare mai comod laptopul de gaming dar ma sperie ce aud tot mai des ca daca se strica ceva la el trebuie luat altul stiu ca un desktop e mai bun dar ma limiteaza si bugetul in 4000 5000 de lei trebuie sa iau si periferice si piese si dupa un simplu calcul m-ar duce pe la 5000 doar piesele nu stiu ce sa fac

| KovacsB a răspuns:

Te tine pana se strica si nu mai merita reparat.
Sau pana versi un pahar de suc pe el.

| ReddY25 a răspuns (pentru gabicoo):

Altfel ce se poate întâmpla?