| Criss_1252 a întrebat:

Salut
Ce are pc-ul meu de mi se blocheaza Facebook, YouTube si orice... am instalat windows 7 de o luna, deci nu are cum sa fie de la windows.
Jocuri nu prea ma joc. am avut 2 jocuri in el. Acum mai am doar unul (Counter Strike) deci nu e fortat.
Stiu ca nu e cine stie ce pc dar totusi... pentru Facebook si YouTube eu sunt convins ca nu imi trebuie mai mult (poze in link)
http://postimg.org/gallery/2hg4gbs30/97b51d34/
Ma poate ajuta cineva? Va rog frumos!
Multumesc!
Funda

6 răspunsuri:
| Criss_1252 explică:

A da, am driverele instalate. Toate!

| itsoft a răspuns:

Pai da din cate vad eu procesoru tau sta in 100% desi e si mic de 1.8 asa ca windows 7 cam naspa pe el

| Criss_1252 explică (pentru itsoft):

E dual-core totusi adica 3.600. Si am vazut windows 7 pe laptop/pc cu procesor 1.5 single-core...

| Vladut2000L a răspuns:

Arata procesele poate ai un virus sau o aplicatie care tine procesorul la 100% si eu am avut odata acceasi problema.

| Criss_1252 explică (pentru Vladut2000L):

Http://postimg.org/image/fk0s8yv3r/8ac9bf91/
Asta sa fie? dar oricum. daca nu am YouTube pornit, e pe la 10-20% alteori chiar 3%. e foarte aiurea. Nu inteleg nimic

| Vladut2000L a răspuns (pentru Criss_1252):

La procese ma refer sa dai click dreapta pe task bar si apare o optiune start task manager si acolo selectezi processes uite asa : http://postimg.org/image/fk3om1x5n/