| Ionut4895 a întrebat:

Salut. Ce casti on-ear imi puteti recomanda la pretul de 200 de lei? As vrea sa fie mai bune ca cele vechi pe care le-am avut (un Sennheiser HD 201). Ma intereseaza cel mai mult sa fie confortabile si calitatea sunetului sa fie buna (pentru pretul lor).

4 răspunsuri:
| Delyae a răspuns:

Mini de la Help net dar și la Emag au.

| Cinic a răspuns:

Jbl 510! Garantez pentru ele. Sunt cele mai bune in bugetul asta si sunt rugged asf. Ma prins ploaia de nu stiu cate ori, mi-au cazut pe jos si te tine bateria foarte mult timp. Are si bass ok si sunet decent. Le gasesti de culoare rosie, negru, alb, albastru inchis sau roz

| Iancu01 a răspuns:

Si eu tot JBL 510 recomand. Le gasesti la in jur 150 ron ...pana in 200. Foarte bune plus ca sunt si wireless.

| FadedravenXD a răspuns:

Ia ti niste jbl uri